GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 11389478

nr 1138 9478

Vaser

Ett par, porslin, Sent 1800-tal, höjd: 34 cm

Kondition: skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 23 oktober 2017
kl 19:42:16